Uzak Doğu Filmleri ve Dizileri

REPLY 1997

1 yıl önce 34 okuma
Okunma Süresi: 2 dakika

‘Çocukların uçurtmalarına benziyorsun.

Biliyor musun…

Rüzgârı hiç dinmeyen bir mavilikte

Güneşli sular gibi gülümsüyor yüzün.’

Bir insanı sevmeniz için gereken süre nedir? İlk görüşte aşk mı? 😍 Uzun yıllar arkadaşlık yapıp sonrasında onsuz olamayacağınızı fark etmeniz mi? ❤️ Hangisi aşktır sizin için, hangisi en güvenilir aşktır?

Peki güvenli bir limanı mı tercih edersiniz aşık olmak için; yoksa devamlı tartıştığınız, yan yana 2 dk insani diyalog kuramadığınız insan mıdır sizi cezbeden?

Peki pekiii aşık olduğunuz kişiye ne kadar aşıksınız? Onu, o istediği için özgür bırakıp en yakınıza gönderecek kadar mı misal? Sevse de sevmese de yanınızda mı tutarsınız yoksa? Sorular, sorular, sorulaaar.

Bugün ssizlere Reply 1997 dizisinden bahsedeceğim. Kendisi en kıymetli dizilerimden biri olur. Eğer 90’lı yılların kültürü, müzik ve modasını seven birisiyseniz mutkaka izlemeniz gereken harika bir dizi🥳 Hatta henüz izlemedinizse bu yazıyı filan bırakıp direkt izlemeye koşun!

Dizi, 1997 yılının popüler kültürünü ve gençlerin hayatını merkezine alıyor. Başrolünde Seo In-guk ve Eunji’nin yer aldığı dizi, tüm dönemin popüler gruplarının müziklerini ve hit şarkılarını içermekte. Ayrıca, dönemin modasının da iyi yansıtıldığını söyleyebilirim.

Başroldekilerin uyumu o kadar tatlı ki bitmesinnn dizi diye diye izledim. Elim, bir sonraki bölümlere zor geçti. Üzülerek bitirdiğim, iyi ki izlemişim dediğim aşırı komik bir dizi Reply. Serisi zaten efsane. Bu seriyi izlemeyen kore dizilerine hakimim demesin lütfen.

Birçok gencin kendini bu döneme ve hikayeye kolayca kendine yakın hissedeceği bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle okul hayatı, arkadaşlıklar ve ilk aşklar gibi konuları içeren dizi, sizlerin de kendinizin o döneme döndüğünü hissetmenize neden olacaktır.

Eğer 90’lı yılların nostaljik atmosferini ve gençlik hikayelerini seviyorsanız, “Reply 1997” dizisini kaçırmamanızı öneririm. Umarım siz de bu diziyi izledikten sonra kendinizi o dönemin gençleri gibi hissedeceksiniz.

Sevgilerimle..

"REPLY 1997" için ilk yorumu siz yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir